Villa Erel Pansiyon

Villa Erel Pansiyon

Pansiyon Hakkında : Büyük bahçeli ve deniz kenarında bulunan sevimli bir aile işletmesidir. Huzurlu ve sıcak bir ortamda tatil yapmak isteyenler için mükemmel bir yerdir.Marmaris merkeze 5 kilometre, İçmeler köyüne ise 3 kilometre mesafede olup, villa erel pansiyondan merkeze her 10 dakikada bir dolmuş vardır.
Kahvaltı : Bahçede üzüm asmalarının altında kahvaltı verilmektedir. Klasik Türk kahvaltısı olup özel istekler ekstradır.
Villa Erel Pansiyon İletişim
Pansiyonun Telefonu : 0 252 412 11 23
İletişim E-mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Pansiyon Adresi : Siteler Marmaris/Muğla
Pansiyonun Özellikleri : Marmaris’in sessiz sahilinde altı oda (14+2) yatak kapasitesiyle misafirlerine hizmet verip, ünlü kafe’de ev yapımı Alman ve Avusturya usulü pastalar, her türlü kahve, meşrubat ve dondurma çeşitleri, doğum günü partileri verilmektedir. Denize sıfır Restaurant’ında ev mutfağının zengin menüsüyle değişik tatlar sunulmakta ve isteğe bağlı barbekü partileri verilmektedir. Odaların üç tanesi deniz görmekte, diğer odalar ise portakal ve mandalina ağaçları olan bahçeye bakmaktadır. Tüm odalarında sıcak su duş ve klima bulunmaktadır.
arama : Villa Erel Pansiyon, Villa Erel Pansiyon Adresi, Villa Erel Pansiyon Fiyatları, Villa Erel Pansiyon Marmaris, Marmaris Villa Erel Pansiyon, Marmaris Söğüt Villa Erel pansiyon, Marmaris Söğüt Pansiyonları

Villa Erel Pansiyon Fotoğrafları
Villa Erel Pansiyon MarmarisMarmaris Villa Erel Pansiyon