Narlı Pansiyon

Narlı Pansiyon

Pansiyon Hakkında : Marmaris Narlı Butik Pansiyon 1 dönümden geniş bir alana yayılan bir bahçenin içinde yer alıyor. Bahçedeki dut, nar, portakal, limon ve zeytin ağaçlarının düzenli ziyaretçileri arasındaysa isketeler, sakalar, ağaçkakanlar ve alakargalar bulunuyor. Selimiye’nin ünlü kahvesine ve denizine yüz metreden yakın mesafedeki Narlı Pansiyon’un konuklarını kucaklayan bahçesindeki hamaklar, yemek köşeleri ve şezlonglar, bahçe meraklılarına farklı seçenekler sunuyor.

Narlı Pansiyon İletişim

Pansiyonun Telefonu : 0 252 446 42 46
Pansiyon Adresi : Selimiye Marmaris / Muğla
İletişim E-mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Pansiyon Fiyatı : Marmaris Narlı Butik Pansiyon’da 2 kişi 1 gece konaklama fiyatı 120 TL yerine sadece 69 TL!
Pansiyonun Özellikleri : Marmaris/Selimeye Narlı Pansiyonda 2′si süit, toplam 8 odası bulunmaktadır. Baştan başa ahşap döşenmiş olan odalar beyaz, masif mobilyalara sahip. İhtişamlı bir kauçuk ağacının gölgesini verdiği pansiyonda, her odada klima ve wireless bulunmaktadır.

Selimiye’deki Narlı Pension oda kahvaltı şeklinde hizmet veriyor. Yörenin üreticilerinden temin edilen köy ekmeğiyle kahvaltılıklar bahçede ikram edilirken, konukların sofraya oturmak için uymaları gereken bir saat zorunluluğu yok. Bahçede bulunan bar bölümünde sıcak ve soğuk, alkollü ve alkolsüz içecekler de sunuluyor.Narlı Pansiyonda ücretler gayet makul.

Tags: Marmaris Narlı Pansiyon, Marmaris Selimiye Pansiyonları, Narlı Pansiyon, Narlı Pansiyon Adresi, Narlı Pansiyon Fiyatları, Narlı Pansiyon Marmaris

Narlı Pansiyon Fotoğrafları
Marmaris Narlı Pansiyon Narlı Pansiyon Marmaris