Mavi Akvaryum

Mavi Akvaryum Pansiyon

Pansiyon Hakkında : Mavi Akvaryum Pansiyon Marmaris'te en bakir bir köşede denizin yanıbaşında, mavinin özgürlüğü, beyazın temiz ve saflığı, pırıl pırıl denizi, mis havası, şahane denizi, siz değerli misafirlere sessiz, sakin, iç huzurunuzu bulacağınız harika bir pansiyondur. Burada keçi boynuzu ve asma ağaçlarının gölgesinde, gün batımının harukulade güzelliğinde, aile ortamında eşsiz bir tatil fırsatı bulunmaktadır. Söğüt Mavi Akvaryum Pansiyonun kendisine ait özel bir de sahili bulunmaktadır. Restaurant'ında Söğüt'ün taze nefis balıklarından ve bahçesindeki sebzelerinden yiyebilirsiniz. Pansiyon oda fiyatları 6 ila 100 tl arasında değişmektedir. Güzel bir tatil geçirmek için mavi akvaryum pansiyon siz değerli misafirlerin hizmetinde.

Cep : +90 535 716 77 15
Adres : Cumhuriyet Mahallesi Söğüt / Marmaris / Muğla / Türkiye
E-mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Web Adres : Bilinmiyor
Telefon : +90 252 496 57 84
GSM : +90 535 716 77 15
Faks : Bilinmiyor
Yetkili : Deniz
Arama : Mavi Akvaryum Pansiyon, Mavi Akvaryum Pansiyon Fiyatları, Mavi Akvaryum Pansiyon Marmaris, Marmaris Mavi Akvaryum Pansiyon, Marmaris Söğüt Pansiyonları