Marmaris Sahilleri 2019 Yaz Sezonu

Marmaris Sahilleri 2019 Yaz Sezonu

Muğla Büyükşehir'in turizm ilçesi olan Marmaris'i ingiliz ve Rus turistler doldurdu. Yaza girdiğimiz şu 2019 haziranında, hava sıcaklığının artmasıyla birlikte Marmaris sahilleri sezona hareketli başladı. Marmaris'te hava sıcaklığı 38, deniz suyu sıcaklığı ise 27 derece ölçüldü. Denize ve güneşe hasret kalan Rus ve İngiliz Turistler sabahın erken saatlerinde plajlara ve su parklarına akın ettiler.

Tatilciler, yakıcı güneşin altında denize girerek ve bronzlaşarak keyifli saatler geçirdiler. Su parklarında serinleyenler, animatörlerin şovlarıyla eğlenenler, kaydıraktan kayanlar, dalga havuzlarına girenler, su sporları parkurlarında keyifli saatler geçiren turistler hallerinden oldukça memnundular.

Bu arada Marmaris'e ilk defa gelen Norveçli ve İsveçli turistler, buraya hayran kaldıklarını ilk fırsatta tekrar geliceklerini ve ülkelerinde herkese tavsiye ediceklerini söylediler.

Çoğunluğu İngiliz turistler olmak üzere yılın ilk ayında yüzde 5'lik artışla 302 bin 887 turist geldiği bildirildi.

Marmaris'te 3 yıldız ve üzeri her şey dahil hizmet veren otellerin hepsi dolmuş durumda. 3 yıldız ve üzeri otellerde ekim ayının başlarına kadar alınan ön rezervasyonlarla yer bulmak çok zor gibi görünüyor.

Bu 2019 yılı oldukça canlı geçiceğe benziyor. Ülke ekonomisine Marmaris Turizmi'nin büyük katkısı var. Marmaris sayesinde yazın daha ilk ayında Turizm'e kan geldi.

Arama : Marmaris Sahilleri Doldu, 2019 Marmaris, Marmaris 2019 Yaz Sezonu, Marmaris Haberleri, 2019 Marmaris Sahilleri