Alabi Restaurant

Restaurant Hakkında : Alabi Restaurant Muğlanın Marmaris ilçesinde Outlet Park Alışveriş Merkezinde hizmet vermektedir. Alabi Restaurant Osmanlı ve Türk mutfaklarının geleneksel lezzetlerini kendine özgü sunumu ve kusursuz hizmet anlayışıyla harmanlayan, alabinin hünerli dokunuşuyla zenginleşen yöresel lezzetlerin tadına varacaksınız. Alabi restoran, sıcak ve samimi atmosferinde ağırladığı misafirlerine, tadına doyulmaz lezzetler sunuyor. Sabahları köy kahvaltısı ve kendi fırınından çıkan taze ekmek çeşitleri bir harika. Alabi restaurant sadece Marmaris’in değil Muğla’nın ve diğer ilçelerinde en güzel restoranlarındadır.Restauranın internet sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Zengin menü seçenekleri göz dolduruyor. Ayrıca çocuklar içinde menü var.Konya yöresinden de yemek çeşitleri bulunmaktadır. Etli ekmek, Bıçak arası,Mevlana, Peynirli börek bunlardan bazılarıdır.

Tel : (0252) 214 0532
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Web Sitesi : www.alabi.com.tr
Adres : Şirinyer Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 143 Sokak No:10 Outlet Park AVM Merkez / Marmaris / MUĞLA

arama : alabi restaurant, marmaris restaurantları, marmaris merkez restaurantlar, marmaris alabi restorant, muğla marmaris restauranları, alabi restorant marmaris